Servírka - Číšník

01.05.2020

Servírka / číšník - ProFamily Hotel TOP ***+

Hotel TOP Benecko hledá dvě servírky na HPP, krátký dlouhý týden. Restaurace, zahrádka. Vaříme, grilujeme, barmaníme a kafujeme. Hotel cca 2 roky po rekonstrukci, čistý a pěkný. Jsme stabilní českou firmou se zázemím a historií od r. 1992. Jestli hledáte jistotu v zaměstnání a stálý plat, jste dobře. Vyplácíme i přesčasy. Od počátku platíme celou mzdu oficiálně na smlouvu a na pásku. Pokud utíkáte před exekucemi, u nás to nejde. Zrcadla elektronicky, pokladna, kamerový systém. To část uchazečů také odradí, ale pro poctivé jistota, že na vás nic nikdo nehodí.

Lokální suroviny, místní pivo a kvalitní výčep, supr kafe od Meinla, z restaurace je vidět práce kuchařů. Hledáme příjemné vystupování, smysl pro čistotu, odpovědnost a slušné chování oboustranně. Znalost NJ nebo AJ je podmínkou. Praxe v oboru výhodou, ale přijímáme i absolventky.

V případě zájmu zašlete životopis obsahující

  • vzdělání
  • popis praxe
  • aktuální fotografii

Tyto údaje jsou důležité, pokud pošlete jen telefon, nikdo se Vám od nás neozve, takových přijde desítka ale nic se z nich nedozvíme, děkujeme za pochopení. Dle dohody je nástup možný od 11.5.2020

V případě zájmu pošlete životopis na top@profamily.cz a ozveme se Vám zpět.