— Dovolená pro rodiny s dětmi —

Přátelský hotel

Hotel ProFamily Top Benecko malý hotel přátelský pro rodiny s dětmi. Děti předškolního věku i školáci nebudou vědět kam se podívat dříve. V letních měsících je pro ně k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolína... dětský koutek.

Dovolená s dětmi

Plánujete dovolenou s dětmi a hledáte místo pro rodinu s krásnou okolní přírodou, s vyžitím pro vaše děti a s možností romantického odpočinku pro vás? Už hledat nemusíte... Hotel TOP Benecko je pro tyto účely jako stvořený. Hotel TOP je nádherné místo pro vaši dovolenou v Čechách. V jeho okolí se nachází mnoho krásných míst vybízejících k výletům.

Víkendové pobyty

Pokud plánujete víkendový pobyt s dětmi, zde bude i o vaše nejmenší pečlivě postaráno. Pro vaše ratolesti máme k dispozici přebalovací pult s možností objednání potřebných hygienických potřeb, kojenecké stravy, koupací vanička i hračky. Také si zde můžete vypůjčit kočárek a samozřejmostí je postýlka i dětská ohrádka, rychlovarná konvice, nebo mikrovlnka. Vaše miminko bude odpočívat na čerstvém vzduchu v krásné přírodě.