MENU

Double room with extra bed

All double rooms are located on the second floor of the TOP Hotel. This room type can accommodate an extra bed for a third person. The double room includes a double bed, satellite TV and its own bathroom with a shower corner and toilet.

Triple room with extra bed

The triple room is a spacious, bright room with a small balcony. This room includes an entrance hall, bedroom, bathroom with a shower corner and separate toilet. The room is approximately 19 m2 and can accommodate a fourth person on an extra bed.

Čtyřlůžkový pokoj

The quadruple room is a spacious room with its own bathroom. The room includes a small balcony, entrance hall, bedroom and satellite TV. The room is approximately 19 m2. It is not possible to place an extra bed in this room.

Family Room

The family suite is designed not only for families with children. It offers accommodation for 6 people in two separate rooms with a shared bathroom including a shower corner and separate toilet. The suite is approximately 35 m2. An extra bed for an extra person can be added to this room type at for an extra fee.

Family suite

Rodinné apartmá čítá dvě ložnice a jeden prostorný obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky. Obě ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi. Apartmá má vlastní balkon, satelitní TV, WiFi zdarma a kuchyňské vybavení jako je mikrovlnka, kávovar na kapsle, minilednička a čajový servis. K apartmá samozřejmě náleží vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Hotelový textil včetně ručníků a přezůvek je součástí ceny ubytování. Fén je možné zapůjčit bezplatně na recepci.

RECOMMENDED STAYS