MENU

UBYTOVÁNÍ V HOTELU TOP NA BENECKU

Obklopeni krkonošskou přírodou

Hledáte pohodlné ubytování v Krkonoších? ProFamily Hotel TOP Benecko je hotel přátelský pro rodiny s dětmi, ale stejně tak rádi přivítáme přátele a páry, kteří si chtějí užít relaxu na horách. Děti u nás najdou spoustu druhů zábavy díky hracím prostorům a animačním programům. Věříme, že dospělí ocení možnost relaxace v hotelovém wellness nebo na masáži. A moderní hotelová restaurace se postará o vaše prázdné bříško od rána až do večera.

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojích. Celková kapacita je 71 lůžek (včetně přistýlek). Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, plochou TV, skříní, stolkem a židlemi. Součástí ceny ubytování je bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu. Možnost bezplatného parkování je zajištěna na vlastním parkovišti naproti hotelu a Wi-Fi připojení je vám k dispozici zdarma po celém objektu.

V prostoru restaurace jsou ráno od 8 do 10 hodin podávány bufetové snídaně. Vždy se snažíme, aby snídaně byly pestré a vyvážené. Čerstvé suroviny dovážíme od regionálních pěstitelů dle sezónní nabídky. Naši hosté si také mohou objednat polopenzi s večeří formou servírovaného tříchodového menu, jehož součásti je polévka, hlavní jídlo a dezert. Otevírací doba restaurace se liší v závislosti na sezóně.

Check-in: 14:00 - 20:00

Check-out: 10:00

 

 

Hotel TOP pro děti

Věřte, že vaše děti si u nás užíjí spoustu zábavy. Je pro ně připravena vnitřní herna plná hraček, stolní fotbálek a venkovní hřiště, kde mohou děti skotačit na klouzačce, na houpačce, v pískovišti, ve srubu. Dětské fantazii se meze nekladou. V období letních prázdnin (a speciálních termínů) pro vaše ratolesti připravujeme animační program, který probíhá o víkendech (sobota a neděle). Ve vybraných termínech využívají hotel i školy v přírodě.

V ProFamily Hotelu TOP na Benecku dbáme také na bezpečnost. Elektrické zásuvky jsou vybavené vnitřní dětskou záslepkou a každý pokoj má požární hlásič napojený na centrální dispečink. Hotel je rovněž vybaven kamerovým systémem společných prostor a je střežen pultem centrální ochrany s výjezdovou jednotkou.