MENU

PARTNEŘI PROFAMILY HOTELU TOP

Děkujeme, že jste s námi

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem partnerům, kteří se podíleli na rekonstrukci Profamily hotelu TOP Benecko a kteří s námi i nadále budují a vylepšují náš hotel. Děkujeme také našim regionálním dodavatelům nápojů a surovin, díky nimž mohou naši šikovní kuchaři vařit s láskou pro naše hosty.

 

ProAccounting logo

Od r. 1995 poskytují služby související s účetnictvím, daněmi, ekonomikou, mzdami, ekonomické a organizační poradenství včetně restrukturalizací společností, finančních analýz, úvěrových tabulek, personálních a organizačních auditů, a to jak v podnikatelské, tak v neziskové sféře. V oblasti zpracování účetnictví a mezd má společnost cca 50 stálých klientů, a to jak fyzických, tak i právnických osob malého a středního rozsahu. Našimi klienty jsou i právnické osoby se 100% zahraniční účastí. Děkujeme!

www.proaccounting.cz
AK Heres logo

Advokátní kancelář Mgr. Michaela Herese se specializuje zejména na poskytování služeb v oblasti práva obchodního a občanského, práva informačních technologií, zakládání korporací, práva k nemovitostem, zastupování klientů při jednání před soudy a orgány státní správy a územní samosprávy a ve věcech trestních a přestupkových v dopravě a podnikání.

www.akheres.cz
Hanuš stavební práce logo

Regionální stavební firma se širokou nabídkou služeb v rámci stavebnictví. Působí hlavně v regionech Jilemnice a okolí, Vrchlabí a okolí, Trutnov a okolí, Nová Paka a okolí, Špindlerův Mlýn, Semily a okolí, Hostinné. Renovace domů a bytů, montáž sádrokartonů, obklady a dlažby, přípojky, zemní práce, doprava materiálu, stavby na klíč.

www.stavby-hanus.cz
Pro Family školka logo

Soukromá rodinná školka ProFamily vznikla jako první soukromá školka v ČR v roce 1992 a od té doby se rozrostla o dalších 5 školek. Rodinná školka s přátelskou atmosférou nabízí laskavou péči, bezpečné prostředí, porozumění a individuální přístup. Děti jsou podporovány v rozvoji jejich dovedností a schopností a ke kreativitě. Školky mají svoji vlastní kuchyni. Děti se mohou účastnit mnoha nadstandardních aktivit, jako je keramika, hra na flétnu, jóga, hipoterapie a canisterapie.

www.profamily.cz
VPB Mont logo

služby v oblasti voda, topení, plyn, elektroinstalace.

www.facebook.com/VpbMont/
Pivovar Hendrych logo

Lidé rádi o věcech mluví, debatují a sní. Příběh našeho pivovaru začal podobně - snem o rodinné firmě, která dělá skvělé české produkty. Myšlenky a plány se rodily postupně. V roce 2012 jsme dokončili nezbytné přípravy a v září uvedli pivo na trh. Od té doby jdeme za kvalitou - plným, hořkým a osobitým pivem. Jestli máte chuť vstoupit do světa skvělého piva, který jsme si stvořili, vítejte.

www.pivohendrych.cz
Podlahářství Bartůňek logo

Pokládání podlah se věnujeme od roku 1995. Jako firma působíme na tuzemském trhu od roku 2008. Za více jak 20 letou praxi jsme zrealizovali velké množství zakázek a položili při nich několik tisíc metrů čtverečních podlahových krytin jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorech. Konzultace se zákazníkem a zaměření v místě realizace provádíme zdarma.

www.podlahy-melnik.cz
Danos logo

Společnost DANOS Pardubice, s.r.o. zahájila svoji činnost roku 1993. Postupem času firma otevřela oficiální pobočku ve Starém Hradišti u Pardubic, kde je soustředěna téměř veškerá činnost firmy. Zaměření působnosti firmy vychází z dlouholetých zkušeností v oboru MaR (měření a regulace) v potravinářském, chemickém a strojním průmyslu, dále pak v oborech klimatizace, automatizace kotelen a podobných oborech.

www.danos.cz
Honey logo

Společnost Honey, s.r.o. působí na trhu od roku 2002 a za dobu své existence si vybudovala jméno jako spolehlivý dodavatel kvalitních technologií pro gastronomii. Kvalita nabízených produktů a řešení je založena především na využívání moderních technologií s veškerým servisem, který k nim patří. Začínáme projekcí, plánováním a poradenstvím při výběru, a končíme realizací, instalací, zaškolením, poprodejní podporou a záručním i pozáručním servisem.

www.honey.cz