MENU

Restaurace Hotelu TOP Benecko

Potěšte vaše chuťové pohárky

Co charakterizuje restauraci ProFamily Hotelu TOP na Benecku? Moderní kuchyně, čerstvé a kvalitní suroviny, dobrý servis a příjemná atmosféra. Díky otevřené kuchyni vidíte, jak vzniká vaše jídlo pod rukama našich šikovných kuchařů.

Restaurace ProFamily Hotelu TOP je otevřena jak pro naše hosty, tak pro širokou veřejnost, která vyráží za krásou krkonošské přírody. Hoteloví hosté mají v ceně ubytování snídani formou teplého a studeného bufetu a mohou si přikoupit tříchodovou servírovanou večeři.

Restaurace umožňuje připravit tabuli od 4 do 80 osob ve vnitřních prostorech. Venkovní terasa zvýší kapacitu na 120 osob pro vaši oslavu, svatbu či firemní akci. Pokud si přejete soukromí, poskytneme vám uzavřený salonek až pro 40 osob.

Vaříme bez zbytečných příměsí a polotovarů a jídla připravujeme podle tradičních receptur se snahou převést je do moderní prezentace tak, aby vás dokázala mile překvapit. S kvalitními přísadami naši skvělí kuchaři dokáží kouzla. Vaříme si vlastní zmrzlinu a využíváme lokální suroviny s jasným původem.

Rádi se potkáváme s menšími lokálními pěstiteli a chovateli, kteří nám poskytnou to nejlepší ze své produkce. Většinu farem sami pravidelně navštěvujeme. Jde nám o budování přátelského vztahu dodavatel – odběratel. Jsme součástí žebříčku restaurací Murerův výběr 

Otevírací doba: hlavní sezóna 10:00 - 22:00, mimosezóna 10:00 - 20:00

Snídaně: 8:00 - 10:00 (letní prázdniny 7:30 - 9:30)

Večeře: 18:00 - 20:00

Web restaurace TOP Benecko: www.restaurace-top.cz

Tel: +420 232 000 808