MENU

SLUŽBY HOTELU TOP NA BENECKU

Více pro vaši pohodovou dovolenou

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí standardní hotelové služby jako je parkování a Wi-Fi připojení na hotelu zdarma, ale i něco navíc. Naši nejmenší hosté se u nás zabaví jak venku, tak uvnitř hotelu díky prostoru, který je vyhrazen především pro děti. Dospělí jistě ocení relaxaci v novém hotelovém wellness se saunou a whirlpoolem nebo na masáži.

Ikona parkování

Parkování

Parkování je pro hotelové hosty zdarma. Parkoviště je situováno naproti hotelu, kde je dostatek prostoru pro auta, motocykly i autobusy.

Ikona wifi

Internetové Wi-Fi připojení

Připojení k internetu je našim hostům k dispozici po celém objektu zdarma. Tedy jak na pokojích, tak ve společných prostorách.

Ikona stravování

Stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu je součástí ceny ubytování. Polopenzi (servírovaná večeře o 3 chodech) je možné dokoupit za cenu 220 Kč / 160 Kč (dítě do 11,99 let).

Ikona lyžárna

Vytápěná lyžárna

V zimní sezóně lze bezplatně využít sušárnu pro lyžáky a běžkařské boty. Dostatečný prostor se nachází v suterénu hotelu a sušárna je vybavena vyhřívanými policemi.

Ikona kolárna

Kolárna

Od jara do podzimu našim hostům rádi uschováme kola, elektrokola, koloběžky nebo jiné sportovní náčiní, které zpříjemní vaši dovolenou v Krkonoších. Kolárna je k dispozici zdarma.

Ikona ručník

Hotelové pantofle, kosmetika a ručníky

Při příjezdu na hotel jsou pro každého hosta připraveny hotelové pantofle (nutné přezutí) a na pokoji dále ručníky a hotelová kosmetika.

Ikona dětská herna

Dětská herna

Po celý den mohou vaše ratolesti navštívít hernu, kde jsou pro ně připraveny hračky všeho druhu – autíčka, stavebnice, panenky, knížky a mnoho dalšího.

Ikona wellness

Wellness

NAše nové privátnmí hotelové wellness je otevřeno od 11:00 do 22:00 za cenu 1 000 Kč /hod pro 8 osob (a méně). Každá další osoba platí poplatek 100 Kč (do max. počtu 12 osob). 

Ikona dětské hřiště

Dětské venkovní hřiště

Venkovní hřiště pro děti je přístupné po celý den bezplatně. K dispozici je pískoviště, skluzavka, dětský srub, lanovka a houpačka.

Ikona masáže

Masáže

Vyberte si z široké nabídky masáží a dopřejte svému tělu relax. Berte prosím na vědomí, že je nutná rezervace konkrétního času minimálně 2 dny dopředu. Více informací v sekci Masáže.

Ikona stolní fotbálek

Stolní fotbálek

Aktivita, která zabaví dospělé i děti. V přízemí v prostoru chodby je umístěn stolní fotbálek, který je přístupný všem hostům a využít ho mohou zcela bezplatně.

Ikona volejbal

Hřiště na volejbal / nohejbal

Od jara do podzimu hosté ProFamily Hotelu TOP v Krkonoších mohou využít travnaté hřiště zcela zdarma. Míče jsou k zapůjčení na recepci hotelu.

Ikona gril

Gril

Plánujete do hotelu TOP dorazit s partou přátel a rádi byste dobroty z grilu? Po předchozí domluvě pro vás rádi připravíme kýtu nebo celé selátko.

Ikona ohniště

Ohniště

Také se na jaře nemůžete dočkat, až si opečete váš první špekáček? Nejen na jaře jsou pro vás k zapůjčení zdarma napichováky i dřevo.

Ikona animátor

Animační program

Jsme baby friendly hotel, díky tomu můžete v letních měsících a na speciální termíny očekávat animační program pro vaše ratolesti.