MENU
Speciální nabídka

Novinky

Na Benecku vás čeká spousta zábavy – tam, kde se v zimě lyžuje, se v létě můžete projet na speciálních kárách a k dispozici je zde také letní forma snow-tubingu na umělém sněhu.

Více informací

Rezervace ubytování

Po procházce po horách je odpočinek v našem wellness centru ideální volbou. Čeká na vás sauna, privátní whirlpool, relaxační místnost a bar s občerstvením. Wellness probudí vaše tělo z únavy a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Více informací

Online rezervace

Udělejte si se svou drahou polovičkou čas jen pro sebe. Krásná příroda na Benecku a atmosféra našeho hotelu je ideálním místem pro váš romantický pobyt. Dopřejte si relaxaci v privátním wellness se saunou, bohaté snídaně a také voucher na skvělou večeři v naší restauraci.

Romantický pobyt v našem hotelu

Už jste slyšeli o převratném luftování na Benecku?
Stezka, která bude bavit malé i velké a na jejímž konci budete také odměněni. Legendární lufťákova stezka je krásná a zábavná procházka v krkonošské přírodě, při které vás bude provázet několik stanovišť a hádanek. Pokud vše zvládnete, můžete si u nás na hotelu vyzvednout certifikát a samolepku s lufťákem.

Informace o stezce

Rezervace pobytu

Máme pro vás speciální slevu 10 % na hotelové ubytování a wellness. Ideální volba pro nadcházející dny? Dorazte si užít léto s vašimi ratolestmi do našeho hotelu TOP na Benecku nebo zrelaxujte s kamarádkami s horským wellness pobytem za skvělou cenu.

Online rezervace

Máme pro vás možnost parádního ukončení školního roku.
Tento víkend 25. - 26. 6. 2022 si nenechte ujít akci Benecko Freeride, která se k nám vrací opět po jednoleté pauze. 
Navíc si můžete rezervovat ubytování se slevou 15 %, tak si přijeďte zpříjemnit konec června.

Přejeme krásný den dětí!

Pokud to u nás znáte, víte, že dětem se tu obzvlášť věnujeme a mají se u nás jako v bavlnce.

Ale pojďme si dnes uvědomit, že všichni jsme něčí děti! Proto jsme pro vás k dnešnímu dni připravili malý dárek - dodatečnou slevu 30 % na poslední termín (víkend 10. - 12. 6.) balíčku "Horský wellness pobyt", během kterého se dokonale zrelaxujete v horách i v našem wellness centru - ať už pojedete s vašimi ratolestmi, a nebo bez nich.

Více informací o pobytu naleznete zde.

Dorazte si užít wellness pohodu se svými kamarádkami na Benecko za skvělou mimosezónní cenu. Máme pro vás již pouze 2 volné jarní víkendy:

22. - 24. 4. 2022

13. - 15. 5. 2022

Online rezervace.

Přijeďte si s vašimi dětmi užít velikonoční svátky na ProFamily hotel TOP, kde vás čeká animační program, výborná polopenze, možnost relaxace ve wellnessu a čerstvý krkonošský vzduch.

Online rezervace.

Vyrazte si užít s dětmi hry na sněhu každou neděli do 16:00 do parku Havrland.

Více informací.

Máte rádi procházky v krásné prostředí? Vyrazte s dětmi na zábavnou 3,4 km dlouhou trasu, kde děti čeká 10 stanovišť, na kterých se zábavnou formnou dozví také něco o místní fauně a flóře.

Informace o stezce.

Pokud jste dobrodružné povahy a máte rádi kolo, pak je tu pro rodiny s dětmi sinlgtrek, která je uzpůsoben pro začátečníky a děti, aby si každý mohl vyzkoušet tuto zábavnou a adrenalinovou aktivitu                   

Konečně k nám také zavítali sluneční paprsky a příjemné teploty. Přijeďte si užít relaxaci na hotel TOP, připravili jsme si pro Vás slevu 20 % na nový pobytový balíček Horský wellness pobyt ve dvou víkendových termínech:

4. - 6. 6. 2021

18. - 20. 6. 2021

Online rezervace pobytu.

Vážení hosté, máme neskutečnou radost, že se zprávy potvrdily a od 24. 5. Vás můžeme konečně přivítat v ProFamily Hotel TOP.
Teď už si můžete zarezervovat ubytování u nás zcela bez starostí.
Moc se na vás těšíme!
⚠️ Pozor, uzavírka silnice! ⚠️
Vážení hosté, pro Váš větší komfort Vás chceme informovat o neprůjezdné části silnice z důvodu stavby nového mostu v Prakovicích. Uzavírka je plánovaná je od 1.4. do 30.9. Pro cesty na Benecko volte objížďku přes Vrchlabí.
Vážení hosté, nemůžeme se dočkat otevření našeho hotelu, které je nyní očekávané již k datu 24. 5. 2021!

Vážení hosté,

velice vám děkujeme za vaši přízeň v roce 2020, které si velice vážíme.

Přejeme vám krásné prožití svátků vánočních a v novém roce především zdraví.

Věříme, že se zase opět brzy uvidíme  

Chcete si užít Vánoce netradičně a přesto zažít pravou vánoční atmosféru? Dorazte za námi do Krkonoš, připravili jsme si pro vás krásný vánoční program. 

Rezervace - Kouzelné Vánoce na horách.

Nebo raději vyrazíte na hory oslavit Silvestra? I pro vás máme připravený příjemný silvestrovský večer.

Rezervace - Silvestr na horách (5 nocí)

Rezervace - Silvest na horách (3 noci)

Obdarujte vaše blízké a přátelé zážitkem v Krkonoších na ProFamily Hotelu TOP  ❤️

Dárkové poukazy na ubytování objednávejte na emailu top@profamily.cz.

Vážení hosté,

hotel TOP bude znovu otevřen od 17. 12. 2020.

Sjezdovky už se připravují a my se na Vás těšíme! 

Nebojte se rezervovat Váš pobyt. Případné rušení či změny v termínech jsou u nás samozřejmě možné!

Děkujeme!

Pojďme si dělat radost i v tomto složitém období. Připravujeme pro vás postupně několik novinek a první z ních jsou nové webové stránky. Doufáme, že se vám budou líbit a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem Wi-Fi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení na hotelovém parkovišti.

Hledáte vhodný pokoj pro vaši pohodlnou dovolenou v Krkonoších?

Prohlédněte si naši nabídku zrekonstruovaných pokojů.

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi vám pomůžeme a poradíme!